Szukasz laboratorium z najlepszą jakością wykonanych badań dla wyrobów medycznych? Skontaktuj się z Nami!

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą w zakresie biologicznej oceny wyrobów medycznych zgodnie z wymaganiami normy ISO PN/EN 10993, w standardzie Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL).

Badania prowadzone są przy użyciu specjalistycznych sprzętów pozwalających wykonywać badania zarówno w ramach systemów in vitro, jak i in vivo. Dzięki wdrożonym standardom jakości i ciągłemu nadzorowi procesów badawczych możliwym jest zapewnienie rzetelności przeprowadzanych analiz i uzyskiwanych wyników. Wielospecjalistyczne laboratoria, w tym Laboratorium Komórkowe, czy pomieszczenia bytowania systemów badawczych in vivo, wyposażone są w aparaturę do hodowli i obserwacji systemów komórkowych, przygotowania materiałów referencyjnych i materiałów badanych, analiz histologicznych, czy monitoringu warunków środowiskowych (takich jak: temperatura, wilgotność). Wykwalifikowana i doświadczona kadra Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, w tym biotechnolodzy, specjaliści ds. kontroli jakości, zootechnicy i weterynarze, działając zgodnie z przyjętym Systemem Zapewnienia Jakości zapewniają dobrostan systemów badawczych in vivo, oraz zgodność z procedurami badawczymi, z dedykowanymi przez normy z grupy ISO PN/EN 10993.

 

Badania biologicznej oceny wyrobów medycznych w oparciu o normy z grupy ISO PN/EN 10993 możemy wykonywać dla Państwa zarówno z certyfikatem DPL, jak i bez certyfikatu.

 Badania in-vitro i in-vivo w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia

 Infrastruktura laboratoriów

 Certyfikacja

 Oferta Badań Biologicznej Oceny Wyrobów Medycznych

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail:

glp@kmptm.pl

Telefon:

692 459 688

(32) 705 03 05    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: