Szukasz laboratorium z najlepszą jakością wykonanych badań dla wyrobów medycznych? Skontaktuj się z Nami!

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania.

Zachęcamy do zapoznania się z Naszą ofertą w zakresie biologicznej oceny wyrobów medycznych zgodnie z wymaganiami normy ISO PN-EN 10993, w standardzie Dobrej Praktyki Laboratoryjnej (DPL).

Badania prowadzone są przy użyciu specjalistycznych sprzętów pozwalających wykonywać badania zarówno w ramach systemów in vitro, jak i in vivo. Dzięki wdrożonym standardom jakości i ciągłemu nadzorowi procesów badawczych możliwym jest zapewnienie rzetelności przeprowadzanych analiz i uzyskiwanych wyników. Wielospecjalistyczne laboratoria, w tym Laboratorium Komórkowe, czy pomieszczenia bytowania systemów badawczych in vivo, wyposażone są w aparaturę do hodowli i obserwacji systemów komórkowych, przygotowania materiałów referencyjnych i materiałów badanych, analiz histologicznych, czy monitoringu warunków środowiskowych (takich jak: temperatura, wilgotność). Wykwalifikowana i doświadczona kadra Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, w tym biotechnolodzy, specjaliści ds. kontroli jakości, zootechnicy i weterynarze, działając zgodnie z przyjętym Systemem Zapewnienia Jakości zapewniają dobrostan systemów badawczych in vivo, oraz zgodność z procedurami badawczymi, z dedykowanymi przez normy z grupy ISO PN-EN 10993.

 

Badania biologicznej oceny wyrobów medycznych w oparciu o normy z grupy ISO PN-EN 10993 możemy wykonywać dla Państwa zarówno z certyfikatem DPL, jak i bez certyfikatu.

 Badania in vitro i in vivo w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia

 Infrastruktura laboratoriów

 Certyfikacja

 Oferta Badań Biologicznej Oceny Wyrobów Medycznych

Zapraszamy do kontaktu:

E-mail:

glp@kmptm.pl

Telefon:

(32) 705 03 05    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: