Propozycja współpracy w zakresie obsługi księgowej i kadrowo-płacowej Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia

OD NAS

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, która została utworzona w ramach Śląskiej Startupowej Doliny Innowacji Medycznych, aby wspierać Startupy w ich początkowej fazie rozwoju i tym samy odciążyć od formalno-księgowych kwestii prowadzenia działalności. Jako doświadczony Ośrodek realizujący projekty badawczo – wdrożeniowe Kardio-Med Silesia oraz jego pracownicy i współpracownicy posiadający bardzo duże doświadczenie i duże kompetencje w zakresie związanym z prowadzeniem spraw księgowych, podatkowych i kadrowo-płacowych z uwzględnieniem realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych, unijnych. Doświadczenie to zdobywali pracując na stanowiskach zarządczych i wykonawczych w obszarze księgowości i obsługi kadrowo-płacowej w dużych przedsiębiorstwach, firmach księgowych, spółkach audytorskich i wyższych uczelniach.

Kardio-Med Silesia oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych. Jednocześnie zapewniamy raportowanie dla potrzeb zarządu, rady nadzorczej, wspólników, instytucji finansujących.

Świadczymy usługi kadrowo-płacowe, a także doradzamy w różnych aspektach prowadzenia działalności gospodarczej.

Biorąc pod uwagę nasze ogromne doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych na realizację projektów badawczo-wdrożeniowych z obszaru medycyny, biotechnologii, farmacji i telemedycyny możemy odpłatnie Państwa wesprzeć w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie projektów.

 

NASZA OFERTA

Ośrodek Kardio-Med Silesia oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową.

Nasze usługi są adresowane do Startupów medycznych, dla których KMS może świadczyć następujące usługi księgowe:

 

CENNIK USŁUG KARDIO-MED SILESIA

Sposób rozliczenia wynagrodzenia za usługi naszego Ośrodka jest zawsze indywidualnie ustalany z Klientem. Wynagrodzenie będzie rozliczane ryczałtowo bądź też zadaniowo, z uwzględnieniem ilości dokumentów i nakładu pracy. Ostateczna cena usług księgowych zostanie skalkulowana po szczegółowym określeniu zakresu usług oraz analizie Państwa oczekiwań.

 

DLACZEGO KARDIO-MED SILESIA

KORZYŚCI WSPÓŁPRACY
Usługi księgowe i kadrowo-płacowe stanowią rzeczywiste wsparcie w aspekcie prowadzonej działalności gospodarczej i przynoszą wymierne korzyści, wśród których wymieniamy:

 

KONTAKT

Magdalena Gadawska – m.gadawska@kmptm.pl; kom: 512 022 323

 

Zapraszamy do współpracy    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: