Laboratorium Medyczne – Współpraca dla Szpitali

W związku ze zmianą warunków finansowania badania RT-PCR na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, wykonywanie badań dla podmiotów leczniczych jest możliwie po podpisaniu umowy z Laboratorium Medycznym Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Więcej informacji pod numerem telefonu (32) 705 03 05.

Laboratorium Medyczne Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wykonuje testy genetyczne w oparciu o metodę RT-PCR. Oznaczenia w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 w materiale od pacjentów są wykonywane przez doświadczony personel. Współpracujemy z podmiotami leczniczymi oraz innymi jednostkami, które chcą zweryfikować niejasny wynik badania antygenowego lub badania PCR.

WYRÓŻNIA NAS:

OFERUJEMY:    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: