Laboratorium Medyczne – Współpraca dla Szpitali

W związku ze zmianą warunków finansowania badania RT-PCR na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, wykonywanie badań dla podmiotów leczniczych jest możliwie po podpisaniu umowy z Laboratorium Medycznym Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Więcej informacji pod numerem telefonu (32) 705 03 05.

Laboratorium Medyczne Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wykonuje testy genetyczne w oparciu o metodę RT-PCR. Oznaczenia w kierunku obecności wirusa SARS-CoV-2 w materiale od pacjentów są wykonywane przez doświadczony personel. Współpracujemy z podmiotami leczniczymi oraz innymi jednostkami, które chcą zweryfikować niejasny wynik badania antygenowego lub badania PCR.

Laboratorium Medyczne KMS jako jedno z pięciu w laboratoriów w Polsce posiada Certyfikat Akredytacji wydany przez Polskie Centrum Akredytacji, potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 w kierunku wirusa SARS-CoV-2. W ramach akredytacji wykonujemy badania na obecność:

WYRÓŻNIA NAS:

OFERUJEMY:    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: