Laboratorium Medyczne – Współpraca dla Firm

Laboratorium Medyczne KMS Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia we współpracy z spółką Acellmed organizuje wymazy na COVID-19:

Dysponujemy mobilnymi punktami wymazowymi oraz wykwalifikowanym personelem. Wyróżnia nas szybkość wydawania wyników, wykwalifikowany zespół laboratoryjny, wygodna forma odbioru wyników oraz indywidualne podejście. Oferujemy wykonanie następujących badań w kierunku SARS-CoV-2:

Laboratorium Medyczne KMS Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia jako jedno z pięciu laboratoriów w Polsce posiada Certyfikat Akredytacji wydany przez Polskie Centrum Akredytacji, sygnatariusza porozumień EA MLA i ILAC MRA, potwierdzający spełnienie wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02. W ramach akredytacji wykonujemy badania na obecność:

W celu uzyskania informacji oraz szczegółowej oferty prosimy o kontakt:

Formularz kontaktowy
telefon: 32 705 03 05    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: