Laboratorium Medyczne

Laboratorium Medyczne KMS to wykwalifikowany zespół specjalistów dbających o najwyższą jakość badań oraz obsługę klienta.

W budynku Kardio-Med Silesia znajdują się pomieszczenia ze stale utrzymywanym podciśnieniem, dzięki którym ryzyko niekontrolowanego rozprzestrzenienia się materiału zakaźnego jest ograniczone do minimum.  Warunki te gwarantują także odpowiedni stopień bezpieczeństwa osobom wykonującym badania. Wykrywanie obecności wirusa SARS-CoV-2 przebiega pod komorami laminarnymi klasy BSL-II. Testy, których zasada opiera się na reakcji RT-PCR wykonywane są na zwalidowanej do tego typu oznaczeń aparaturze.

W Laboratorium Medycznym KSM sprawnie wykonasz test na koronawirusa w Zabrzu.
Wyniki odbierzesz na miejscu lub on-line.

W ofercie badań laboratorium dostępne są badania umożliwiające kompleksową diagnostykę w kierunku zakażeń wirusa SARS-CoV-2:

Więcej o badaniach…    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: