Trwają szkolenia w ramach organizowanej Akademii Zdrowia ANMAR

17 listopada 2023 / 12:19

W Śląskim Parku Technologii Medycznych i Kardio-Med Silesia trwają warsztaty organizowane przez Firmę ANMAR Sp. z o.o. oraz Fundację ANMAR w ramach AKADEMII ZDROWIA ANMAR.

Dzisiejsze warsztaty poświęconej są: “bezpieczeństwu personelu medycznego w terapii przygotowywania i podaży leków onkologicznych w pracowni leku toksycznego w oddziałach szpitalnych – zajęcia praktyczne z wykorzystaniem pomieszczeń klasy czystości: D, C, B i pracy w klasie czystości: A”.

W organizowanych warsztatach kładziemy duży nacisk na aspekt praktyczny. Uczestnicy mają okazję zapoznać się ze standardami organizacji pracy i kontroli jakości pomieszczeń, a także z zasad przygotowywania leków w systemach zamkniętych. Wśród prelegentów znajdują się: dr Agnieszka KLAMA-BARYŁA, Tomasz BEDNAREK, dr inż. Małgorzata SZOTA, Artur KOWALSKI, Dariusz ŁUKASZYŃSKI, Marcin KOCHAN, Artur KOWALSKI, Adam KOŹLIK.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne edycje organizowanej w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia „AKADEMII ZDROWIA ANMAR”. Informacje o kolejnych terminach AKADEMII będziemy zamieszczać na naszej stronie internetowej: www.kmptm.pl  oraz na Fb i LinkedIn.

Zapraszamy!    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: