V Kongres Zdrowie Polaków 13-14 listopad 2023

13 listopada 2023 / 14:44

W dniu dzisiejszym rozpoczął się V Kongres Zdrowie Polaków pod przewodnictwem Prof. Henryk Skarżyński, przewodniczącego Rady Programowej Kongresu: – Chcemy pod hasłem „One Health – Jedno Zdrowie” skupić się na integralnym podejściu do zdrowia, które uwzględnia wpływ środowiska naturalnego, zwierząt i człowieka na ogólną równowagę zdrowotną. To perspektywa, dzięki której można zobaczyć bardzo wyraźnie, że zdrowie jednostki i zdrowie ekosystemu są ze sobą nierozerwalnie związane. W trakcie dwóch intensywnych dni tegorocznego Kongresu będziemy wspólnie analizować szereg ważkich tematów. Serdecznie zachęcam do udziału w tej inspirującej podróży przez świat oparty na filozofii „One Health – Jedno Zdrowie”.

Zapraszamy wszystkich Państwa o udziału online w Kongresie:

Transmisja: https://kongres-zdrowiepolakow.pl/

Zapraszamy również w dniu jutrzejszym na sesje na Kanale 2 o godz 9.00-10.00 na której będzie zaprezentowana prezentacja pokazująca potencjał Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w obszarze: badań GLP i non-GLP realizowanych w  in vivo i in vitro oraz przykładowe innowacyjne projekty z obszaru: medycyny, MedTech i BioTech jakie realizujemy samodzielnie czy przy współpracy z naszymi Partnerami.

     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: