XIX edycja Dnia Nauki

3 października 2023 / 15:35

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż na zaproszenie Pani Prezydent Miasta Zabrze i Miasta Zabrze, Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia – jako miejsce prac naukowo-badawczo-wdrożeniowych nad innowacyjnymi projektami: w medycynie, biotechnologii i Healthcare, weźmie udział i obejmie patronatem XIX edycję Dnia Nauki, którego celem jest jak najszersza popularyzacja aktywności instytucji naukowo-badawczych, edukacyjnych, szkoleniowych oraz firm.

Serdecznie zapraszamy Państwa w piątek 6 października 2023 r., na nasze stanowisko przy Wieży Ciśnień w Zabrzu, ul. Jana Zamoyskiego 2, w celu zapoznania się z naszą działalnością.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: