Projekt “Usługi telemedyczne dla osób z wszczepialnymi urządzeniami wysokoenergetycznymi” – możliwość kontynuowania usług zdrowotnych

20 września 2023 / 09:04

Szanowni Państwo,

z dniem 31.07.2023r. zakończył się projekt realizowany przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wspólnie z firmą GABOS SOFTWARE, dofinansowany ze środków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 Europejskiego Funduszu Społecznego dla osi priorytetowej: IX. Włączenie społeczne dla działania: 9.2. Dostępne i efektywne usługi społeczne i zdrowotne dla poddziałania: 9.2.6. Rozwój usług zdrowotnych.

Z wysokiej jakości usług telemonitoringu osób z wysokoenergetycznymi urządzeniami wszczepialnymi skorzystało 500 pacjentów z województwa śląskiego, których stan kardiologiczny był kontrolowany zdalnie przez okres 12 miesięcy przez wykwalifikowany personel medyczny: pielęgniarki i lekarzy. Dzięki stałemu monitoringowi i możliwościom szybkiego wychwycenia zaburzeń w pracy serca przez lekarzy, pacjent miał zapewniony komfort i bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu.

Po zakończeniu projektu, Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia oferuje pacjentom z wszczepialnymi urządzeniami wysokoenergetycznymi usługę telemonitoringu odpłatnie.

Proponujemy stałą opiekę telemedyczną, nadzór nad stanem zdrowia przez zespół doświadczonych medyków, konsultacje telefoniczne oraz stacjonarne. Nasze usługi pomogą zapewnić spokój i w razie potrzeby, szybki dostęp do pomocy medycznej dla pacjentów z wszczepionymi urządzeniami wysokoenergetycznymi. Aktualne warunki skorzystania z oferty są ustalane indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu osoby zainteresowane pod numerem (32) 70 50 305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: