Przełom w diagnozowaniu endometriozy – już od czerwca br. możliwość wykonania testu EndoRNA w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu!

22 maja 2023 / godz. 13:18

Laboratorium Medyczne Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia z Zabrza dołącza do jednostek, które od czerwca br. będą wykonywały badania w kierunku wykrycia endometriozy przy zastosowaniu innowacyjnego testu EndoRNA (przełom w diagnozowaniu edometriozy). 

Innowacyjny test EndoRNA firmy Diagendo został opracowany przez polskich naukowców z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i jest przełomem w diagnostyce tej choroby. Do tej pory, czas od wystąpienia objawów do postawienia diagnozy mógł trwać nawet 10 lat.

Gratulujemy całemu zespołowi Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Diagendo oraz zapraszamy do współpracy ginekologów, gabinety i poradnie ginekologiczne z województwa śląskiego, które chcą swoim Pacjentkom dać możliwość wykonywania badań przy wykorzystaniu testu EndoRNA.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu na adres e-mail endometrioza@kmptm.pl lub na numer telefonu 32 / 70-50-305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.