Techniki symulacji medycznej w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia – szkolenie ablacyjne Abbott Medical

9 grudnia 2022 / godz. 12:55

W dniach 8-9.12.2022 r. w ŚPTM Kardio-Med Silesia miały miejsce warsztaty ablacyjne dla lekarzy, organizowane przez firmę Abbott Medical.

Grupa szkoleniowa lekarzy z Niemiec miała możliwość praktycznej nauki obsługi urządzeń Abbott Medical, będącego jednym z wiodących producentów sprzętu medycznego na świecie, użytkowanych przy zabiegach ablacji serca.

Szkolenie składało się z części teoretycznej, która płynnie przechodziła w część praktyczną podzieloną na dwa etapy: symulacje medyczne oraz ćwiczenia praktyczne w modelu zwierzęcym.

Dzięki nowoczesnej i rozbudowanej infrastrukturze ŚPTM Kardio-Med Silesia od wielu lat współpracujemy z szeregiem firm produkujących sprzęt medyczny, dając możliwości i tworząc środowisko dla doskonalenia umiejętności chirurgiczno-zabiegowe wśród kadr medycznych.

ŚPTM Kardio-Med Silesia serdecznie zaprasza do kontaktu wszystkich zainteresowanych udziałem, bądź też organizacją dedykowanych szkoleń dla kadr medycznych. Prosimy o kontakt na adres: biuro@kmptm.pl.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.