1. Października 2022 – Międzynarodowy Dzień Pokrzywki (Urticaria Day – UDAY)

3 października 2022 / godz. 09:32

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia na bezpłatną konsultację w zakresie ciężkich przypadków pokrzywki przewlekłej (opornej na leczenie omalizumabem i/lub cyklosporyną) z okazji Międzynarodowego Dnia Pokrzywki (Urticaria Day – UDAY) 1. Października 2022 do Pani Profesor Alicji Kasperskiej-Zając.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi ukazanymi z okazji Międzynarodowego Dnia Pokrzywki (UDAY) 1. Października 2022 na stronie Dzień Pokrzywki (UDAY) oraz do śledzenia bieżących informacji na temat pokrzywki na Twitter – Prof. dr hab. n. med. Alicja Kasperska-Zając.

Rejestracja na bezpłatne konsultacje ciężkich przypadków pokrzywki przewlekłej (opornej na leczenie omalizumabem i/lub cyklosporyną) obowiązuje do 31.10.2022r. pod numerem telefonu: 734 736 695

Zespół GA2LEN UCARE w centrum naukowo-badawczym:

Prof. dr hab. n. med. Alicja Kasperska-Zając – Kierownik Zespołu
Specjalista chorób wewnętrznych i alergologii

Ekspert międzynarodowego panelu diagnostyki i leczenia pokrzywki. Kierownik i założyciel Europejskiego Centrum Diagnostyki i Leczenia Pokrzywki/Obrzęku Naczynioruchowego międzynarodowej sieci (Global Allergy & Asthma European Network Urticaria Center of Reference & Excellence)/ European Center for Diagnosis and Treatment of Urticaria (GA2LEN UCARE Network), które posiada międzynarodową akredytację od 2017 roku.

dr n. med. Agnieszka Sikora –  Koordynator do spraw pacjentów chorych na przewlekłą pokrzywkę spontaniczną; autoimmunologia

dr Katarzyna Bieniek – Koordynator do spraw pacjentów z pokrzywką indukowaną (np. cholinergiczna, z ucisku, z zimna/ciepła itp.)    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.