COVID- 19 nie odpuszcza! ŚPTM Kardio-Med Silesia szkoli lekarzy

25 stycznia 2022 / godz. 08:47

Szanowni Państwo,

Już w czwartek 27.01.2022 r. odbędzie się kolejne szkolenie dla lekarzy z obsługi respiratorów.
Tymczasem zapraszamy do zapisów na szkolenie z „Postępowania z pacjentem niewydolnym oddechowo, ze szczególnym uwzględnieniem chorych z COVID-19” w pozostałych terminach – 07.02.2022 oraz 15.02.2022 r.

Kursy odbywają się w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu.
Są realizowane w ramach projektu „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów opartego o Evidence Based Medicine”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działania 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacyjne kadr medycznych.
Kurs skierowany jest dla lekarzy, którzy nie są anestezjologami, a którzy na co dzień stykają się z respiratorami na oddziałach covidowych.

W razie jakichkolwiek wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt do Biura Projektów pod nr tel.: 32 70 50 305 lub pod adresem e-mail: power@kmptm.pl    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.