Szkolenie pt. „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej (radiologii, chirurgii, kardiologii, neuroradiologii)” już za tydzień! – są jeszcze wolne miejsca

22 września 2021 / godz. 10:50

W dniu 29.09.2021 r. w ŚPTM Kardio-Med Silesia planowane jest szkolenie z postępowania z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej (radiologii, chirurgii, kardiologii, neuroradiologii).

Szkolenie jest dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych.

Szkolenie z umiejętności przeprowadzenia zabiegu trombektomii mechanicznej na modelu dużego zwierzęcia jest bezpłatne dla uczestników.

Zachęcamy do kontaktu : power@kmptm.pl    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.