Badania dla grupy motocyklistów uczestniczących w XXI Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Katyńskim

29 sierpnia 2021 / 20:07

Dzisiaj w naszym punkcie wymazowym przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C w Zabrzu robiliśmy badania dla grupy motocyklistów uczestniczących w XXI Międzynarodowym Motocyklowym Rajdzie Katyńskim.

Rajd wyruszył z Góry Świętej Anny. W planach rajdu objazd Ukrainy i Białorusi.

Serdecznie pozdrawiamy Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński@ i życzymy „szerokości” na drodze.

Zapraszamy do naszego punktu wymazowego Covid-19 mieszczącego się w Zabrzu przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C (róg ul. Cieszyńskiej), który jest czynny od pon. do niedz. w godz. od 8.00 do 16.00!

Wyniki badań (w kierunku Covid-19) anty-genowych z tłumaczeniem na język angielski do 1,5 godziny od badania! Badania genetyczne RT-PCR w czasie w czasie do 6 godz. (istnieje możliwość zrobienia tego badania również na Super-Cito)! Istnieje również możliwość wykonania badań poziomu przeciwciał IgG metodą ilościową (szczególnie ważnie badania dla osób, które przechorowały Covid-19 i dla osób po szczepieniu – badania ilościowe przeciwciał IgG pokazuje jak zareagował układ immunologiczny osoby badanej na kontakt z koronawirusem lub jaka odporność uzyskała osoba po przyjęciu szczepionki przeciw Covid-19!

Masz pytania dotyczące badań lub szczepień przeciw Covid-19.Zadzwoń +48 32 705-03-06.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: