Otwarcie nowej Mobilnej Jednostki Szczepiącej

2 czerwca 2021 / godz. 08:54

Od 01.06.2021 rozpoczęły swoje działania we współpracy z Śląskim Parkiem Technologii Medycznych oraz CH Platan Mobilne Jednostki Szczepiące.

MJS wspomagają społeczeństwo w walce z koronawirusem poprzez wykonywanie szczepień jednodawkowych szczepionką Janssen Vaccine firmy Johnson&Johnson. Ogromnym atutem tej szczepionki jest jej jednodawkowość – pacjent po szczepieniu otrzymuje od razu zaświadczenie o zaszczepieniu z kodem QR i tym samym zamyka proces swojego szczepienia przeciwko COVID-19.

MJS działają nie tylko na terenie CH Platan, ale również na terenie całego Zabrza: dojeżdżają do każdego pacjenta, który wyrazi chęć zaszczepienia się i pomyślnie przejdzie kwalifikację prowadzoną przez profesjonalnych pracowników medycznych.

Każdy pacjent będzie objęty obserwacją po szczepieniu i w razie jakichkolwiek komplikacji zostanie natychmiast udzielona fachowa pomoc ratowników medycznych.

Z Mobilnymi Jednostkami Szczepiącymi mogą się Państwo umówić w Punkcie Śląskiego Parku Technologii Medycznych zlokalizowanym na parterze w Centrum Handlowym Platan (wejście od strony kwiaciarni i sklepu MAXI ZOO) – tam mogą się Państwo bezpłatnie zaszczepić jednodawkową szczepionką Janssen Vaccine firmy Johnson&Johnson, jak również dowiedzieć się:

 • jak zbadać swoją odporność i ilość wytworzonych przeciwciał w walce z COVID-19
 • o badaniach genetycznych PCR oraz antygenowych
 • czym jest Unijny certyfikat COVID i otrzymać wydruk potwierdzenia swojego szczepienia
 • uzyskać informacje o pomocy dla pacjentów, którzy potrzebują specjalistycznej konsultacji lekarskiej po przebyciu zakażenia COVID-19 w naszym Zespole Poradni Specjalistycznych Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu.

Serdecznie zapraszamy  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

  Partnerzy Wspierający:

  Partnerzy: