Otwarcie nowej Mobilnej Jednostki Szczepiącej

2 czerwca 2021 / 08:54

Od 01.06.2021 rozpoczęły swoje działania we współpracy z Śląskim Parkiem Technologii Medycznych oraz CH Platan Mobilne Jednostki Szczepiące.

MJS wspomagają społeczeństwo w walce z koronawirusem poprzez wykonywanie szczepień jednodawkowych szczepionką Janssen Vaccine firmy Johnson&Johnson. Ogromnym atutem tej szczepionki jest jej jednodawkowość – pacjent po szczepieniu otrzymuje od razu zaświadczenie o zaszczepieniu z kodem QR i tym samym zamyka proces swojego szczepienia przeciwko COVID-19.

MJS działają nie tylko na terenie CH Platan, ale również na terenie całego Zabrza: dojeżdżają do każdego pacjenta, który wyrazi chęć zaszczepienia się i pomyślnie przejdzie kwalifikację prowadzoną przez profesjonalnych pracowników medycznych.

Każdy pacjent będzie objęty obserwacją po szczepieniu i w razie jakichkolwiek komplikacji zostanie natychmiast udzielona fachowa pomoc ratowników medycznych.

Z Mobilnymi Jednostkami Szczepiącymi mogą się Państwo umówić w Punkcie Śląskiego Parku Technologii Medycznych zlokalizowanym na parterze w Centrum Handlowym Platan (wejście od strony kwiaciarni i sklepu MAXI ZOO) – tam mogą się Państwo bezpłatnie zaszczepić jednodawkową szczepionką Janssen Vaccine firmy Johnson&Johnson, jak również dowiedzieć się:

 • jak zbadać swoją odporność i ilość wytworzonych przeciwciał w walce z COVID-19
 • o badaniach genetycznych PCR oraz antygenowych
 • czym jest Unijny certyfikat COVID i otrzymać wydruk potwierdzenia swojego szczepienia
 • uzyskać informacje o pomocy dla pacjentów, którzy potrzebują specjalistycznej konsultacji lekarskiej po przebyciu zakażenia COVID-19 w naszym Zespole Poradni Specjalistycznych Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu.

Serdecznie zapraszamy  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

  Partnerzy Wspierający:

  Partnerzy: