Nowe terminy kursu „Postępowanie z chorym trudnym powikłanym w pracowni endowaskularnej”

12 marca 2021 / godz. 12:42

Szanowni Państwo,

W związku ze wznowieniem realizacji kursu „Postepowanie z chorym trudnym powikłanym w pracowni endowaskularnej” realizowanym w ramach projektu pn. “Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów oparte o Evidence Based Medicine” współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Działanie 5.4 Kompetencje zawodowe i kwalifikacje kadr medycznych, zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do składania dokumentów rekrutacyjnych.

Najbliższy kurs odbędzie się 7.04.2021 r.

Projekt został objęty Patronatem Ministra Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Kursy są bezpłatne, a za udział w szkoleniach przyznawane są punkty edukacyjne. Lekarze/lekarze rezydenci/stażyści zainteresowani udziałem w kursach prosimy o kontakt z

Koordynatorem Projektu: Edyta Frączyk (tel. + 48 32 70 50 305, e-mail: power@kmptm.pl)
Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: www.kmptm.pl/power5-4-kursy/ .    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.