Kardio-Med Silesia przetestuje pracowników zabrzańskiego ZUS-u

24 listopada 2020 / godz. 15:42

Ok. 300 pracowników zabrzańskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zostanie przebadanych pod kątem obecności SARS-CoV-2 w organizmie. Badania przeprowadzi Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu.


Oferta ŚPTM Kardio-Med Silesia została uznana za najkorzystniejszą pod względem ceny oraz czasu oczekiwania na wyniki badań. Czeka się na nie w zabrzańskim laboratorium Lab.Covid-19 KMS ok. 8-12 godzin. Dodajmy, ze w przypadku badań pilnych, jakie zazwyczaj wykonywane są na zlecenie szpitali, placówka gwarantuje wyniki po ok. od 4 do 6 godzin od momentu dostarczenia próbki (a nawet 1,5 godziny w przypadku ratowania życia pacjenta).

Nie bez znaczenia jest doświadczenie, jakie Kardio-Med Silesia zdobył od początku pandemii, przeprowadzając ok 70 tysięcy testów. Ważne są również warunki, w jakich pobierany jest materiał i przeprowadzane są badania. Lab.Covid-19 KMS ma wprowadzone ściśle określone procedury narzucające bezwzględny reżim sanitarny.
Badania pracowników zabrzańskiego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potrwają do końca grudnia 2020 roku.

 

(Fot.: Dawid Makrysz, Fakt)    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.