Testy na koronawirusa – porządkujemy chaos informacyjny

19 listopada 2020 / 19:54

Lab. Covid-19 KMS pracuje pełną parą. Specjaliści powtarzają: aby pokonać wirusa, trzeba go poznać. To znaczy, czytać jak najwięcej literatury fachowej, sięgać po opinie ekspertów. W czasach, kiedy informacje zalewają nas z różnych stron, warto je weryfikować. Chaos informacyjny, związany z rodzajem testów i sposobem ich przeprowadzania, w programie „Bilans Zdrowia” TVP Katowice, porządkowała red. Marta Janota.


Nagranie do programu odbyło się w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med. Silesia. Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z prezesem Adamem Konką.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: