O pracy Lab.Covid-19 KMS w Telewizji TVT

8 listopada 2020 / godz. 21:57

Obecnie wykonujemy ok. 800 – 900 testów na dobę, ale staramy się zwiększyć przepustowość laboratorium. W ciągu najbliższych dni zwiększymy przepustowość o ok. 200 – 300 testów na dobę, żeby wrócić do trybu obsługi do 24 godzin wykonania badania od momentu wpłynięcia testu do naszego laboratorium – powiedział Adam Konka, prezes Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu, podczas rozmowy w programie „Gość dnia” Telewizji Regionalnej TVT.

Od początku uruchomienia laboratorium Lab.Covid-19 KMS wykonano już ponad 60 tys. testów. Wprowadzono też szereg procedur, by podnieść standardy wykonywanych badań.

Zachęcamy do obejrzenia rozmowy:    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: