Odwołane listopadowe szkolenie dla lekarzy

2 listopada 2020 / godz. 09:44

Ze względu na epidemię i gwałtowne wzrosty zachorowań, nie odbędzie się kolejny kurs „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej”, zaplanowany na 18 listopada.

Szkolenia realizowane są w ramach projektu: „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów oparte o Evidence Based Medicine”, finansowanego ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Więcej o projekcie można poczytać tutaj, a informacji telefonicznie i mailowo udziela Biuro Projektów KMS Silesia: biuro@kmptm.pl oraz power@kmptm.pl , tel.: 32 70 50 305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.