Lab. Covid-19 KMS szuka współpracowników

24 października 2020 / godz. 12:04

Szanowni Państwo!

W związku z dynamicznie zmieniająca się sytuacją epidemiczną w kraju, a co za tym idzie bardzo dużym zapotrzebowaniem na wykonywaniem badań genetycznych w kierunku wykrywania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 metodą RT-PCR, Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia zaprasza do nawiązania współpracy w Lab. Covid-19 KMS w Zabrzu diagnostów laboratoryjnych, biotechnologów, biologów, techników analityki medycznej. Praca w laboratorium Lab. Covid-19 KMS jest zorganizowana w systemie 3-zmianowym 7 dni w tygodniu.

Naszym dużym atutem jest praca w młodym, dynamicznym i ambitnym Zespole. Z uwagi na charakter naszej Jednostki (ośrodek badawczo-wdrożeniowy) osoby nawiązujące z nami współpracę mają również możliwość rozwoju naukowego w działaniach przy pozyskiwaniu i w przyszłości przy realizacji grantów naukowych.

“Razem Możemy Więcej”!

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

biuro@kmptm.pl

Proszę, przekaż informację dalej !

Chroń siebie i innych, pamiętaj o dystansie społecznym i środkach ochrony osobistej.

#Covid-19, SARS-CoV-2

Zespół Lab. Covid-19 KMS w Zabrzu    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: