Epidemia narasta. 28 października nie będzie kursu dla lekarzy

16 października 2020 / godz. 14:20

Epidemia krzyżuje plany uczestnikom szkoleń dla kadry medycznej, organizowanych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu. Zaplanowany na 28 października kurs „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej” nie odbędzie się.


Decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo kursantów, wykładowców i naszych pracowników – mówi Adam Konka, prezes Kardio-Med Silesia. Nowe terminy wyznaczymy najszybciej jak to będzie możliwe, czyli tuż po tym, jak ministerstwo zdrowia zarekomenduje wznowienie organizacji tego typu szkoleń.

Przypomnijmy, projekt: „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów oparte o Evidence Based Medicine” finansowany jest ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wzięło w nich udział już ponad 160 osób, niemniej do 2023 roku skorzysta z nich łącznie 750 lekarzy i lekarzy rezydentów z całej Polski.

Więcej o projekcie można poczytać tutaj, a informacji telefonicznie i mailowo udziela Biuro Projektów KMS Silesia: biuro@kmptm.pl oraz power@kmptm.pl , tel.: 32 70 50 305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.