Epidemia narasta. 28 października nie będzie kursu dla lekarzy

16 października 2020 / 14:20

Epidemia krzyżuje plany uczestnikom szkoleń dla kadry medycznej, organizowanych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu. Zaplanowany na 28 października kurs „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej” nie odbędzie się.


Decyzja podyktowana jest troską o bezpieczeństwo kursantów, wykładowców i naszych pracowników – mówi Adam Konka, prezes Kardio-Med Silesia. Nowe terminy wyznaczymy najszybciej jak to będzie możliwe, czyli tuż po tym, jak ministerstwo zdrowia zarekomenduje wznowienie organizacji tego typu szkoleń.

Przypomnijmy, projekt: „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów oparte o Evidence Based Medicine” finansowany jest ze środków unijnych z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wzięło w nich udział już ponad 160 osób, niemniej do 2023 roku skorzysta z nich łącznie 750 lekarzy i lekarzy rezydentów z całej Polski.

Więcej o projekcie można poczytać tutaj, a informacji telefonicznie i mailowo udziela Biuro Projektów KMS Silesia: biuro@kmptm.pl oraz power@kmptm.pl , tel.: 32 70 50 305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: