Odwołanie kursu „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej” 03.06.2020 r.

18 maja 2020 / godz. 12:32

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz dynamicznie rozwijającą się w naszym kraju pandemią, dbając o bezpieczeństwo Kursantów oraz własne odwołany zostaje kurs „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej” zaplanowany w terminie 03.06.2020 r.

Nowe terminy kursów zostaną ustalone z uwzględnieniem rekomendacji Ministerstwa Zdrowia w zakresie możliwości wznowienia organizacji szkoleń. Osoby zainteresowane uczestnictwem w kolejnych kursach zapraszamy do kontaktu pod adresem email: biuro@kmptm.pl oraz power@kmptm.pl. Wszelkich informacji na temat kursu udziale Biuro Projektów – (32) 70 50 305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: