Głos Wsparcia dla Lab. Covid-19 KMS – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu

14 maja 2020 / 14:00

“RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ”!

W imieniu Całego Zespołu Laboratorium Lab. Covid-19 KMS oraz własnym chciałem serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi Jerzemu Pieniążkowi – Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu, za przekazane Rekomendacje dla Naszego Laboratorium.

Jest to dla nas bardzo ważne potwierdzenie wspólny działań, które podejmujemy wraz z lekarzami, zespołami medycznymi w obszarze diagnostyki genetycznej w kierunku wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2.

Deklarujemy Naszą gotowość do dalszego wspierania Jednostek Medycznych na Śląsku we wspólnej walce z epidemią koronawirusa w naszym województwie.

Z poważaniem,
Adam Konka Prezes ŚPTM Kardio-Med Silesia wraz z Zespołem Lab. Covid-19 KMS    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: