ZDJĘCIE PRZEZ MINISTERSTWO ZDROWIA DECYZJI O ZAWIESZENIU DZIAŁALNOŚCI LAB. COVID-19 KMS Z DNIEM 25.04.2020 r.

25 kwietnia 2020 / godz. 12:27

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż pozytywnie dla nas zakończyła się walidacja Lab. COVID-19 KMS przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny (PZH). W wyniku przeprowadzonej weryfikacji potwierdzono prawidłowość podejmowanych przez Nas działań diagnostycznych. Niniejsza informacja została przekazana do Ministerstwa Zdrowia i decyzją Pana Ministra Zdrowia Prof. Łukasza Szumowskiego, Nasze Lab. COVID-19 KMS zostało ODWIESZONE, co oznacza, że od dnia dzisiejszego wracamy do grupy akredytowanych przez Ministerstwo Zdrowia Laboratoriów wykonujących testy genetyczne w kierunku diagnostyki koronawirusa.

Chciałbym bardzo podziękować Dyrekcji i Pracownikom Narodowego Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowemu Zakładowi Higieny za bardzo sprawne przeprowadzenie procesu weryfikacyjnego oraz Panu Ministrowi Zdrowia Prof. Łukaszowi Szumowskiemu i Kierownictwu Ministerstwa Zdrowia za bardzo dynamiczne i sprawne przeprowadzenie niniejszego procesu weryfikacyjno–walidacyjnego naszego Lab. COVID-19 KMS.

“Razem Możemy Więcej”!
Z poważaniem,
Adam Konka
Prezes Zarządu – Śląskiego Parku
Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.