Odwołanie kursu “Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej (radiologii, chirurgii, kardiologii, neuroradiologii)” w dniu 25.03.2020

19 marca 2020 / godz. 12:05

Szanowni Państwo.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym oraz dynamicznie rozwijającą się w naszym kraju pandemią, dbając o bezpieczeństwo Kursantów oraz własne postanowiono odwołać kurs „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej (radiologii, chirurgii, kardiologii, neuroradiologii)”, który miał odbyć się w dniu 25 marca 2020 roku. Nowy termin szkolenia zostanie ustalony gdy tylko Ministerstwo Zdrowia zarekomenduje ponowną organizację szkoleń.

Wszystkie osoby, które zainteresowane będą uczestnictwem w kolejnych kursach zapraszamy do kontaktu pod adresem email: biuro@kmptm.pl oraz power@kmptm.pl. Wszelkich informacji na temat kursu udziale Biuro Projektów – (32) 7050 305.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.