Polecamy udział w XVI edycji Programu Liderzy PAFW, organizowanego przez Szkołę Liderów

10 marca 2020 / godz. 15:02

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia poleca udział w XVI edycji Programu Liderzy PAFW organizowanego przez Szkołę Liderów.

Liderzy PAFW to innowacyjny i kompleksowy program rozwojowy dla liderów i liderek – osób zaangażowanych w działanie na rzecz rozwoju swojego środowiska lokalnego, a w szczególności dla realizatorów Programów Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Program Liderzy PAFW już od 15 lat wspiera liderów w ich rozwoju. Do tej pory przeprowadzono 15 edycji i przeszkolono 700 osób. Dla wielu z tych osób Program stał się początkiem nowej drogi: rozwinęli swoją organizację, która obecnie działa z wielkim powodzeniem, wystartowali w wyborach i zostali wójtami, burmistrzami, zrealizowali wymarzony projekt.

Program obejmować będzie:

  • 12-miesięczną indywidualną pracę z tutorem,
  • cztery zjazdy szkoleniowe pełne warsztatów, debat i inspirujących spotkań,
  • wizyty studyjne w całej Polsce,
  • bogatą ofertę dla absolwentów Programu.

Wymagania: min. dwa lata doświadczenia w działalności na rzecz określonego środowiska, a w szczególności, realizacja projektu finansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

Osoby zainteresowane więcej informacji znajdą pod adresem: https://liderzy.pl/kalendarz-programu/.

Zgłoszenia wypełnione za pośrednictwem strony www.liderzy.pl przesyłać można do 16 marca 2020r.

Szczegółowych informacji udzielają:

Agnieszka Wróblewska, Agnieszka Szelągowska tel.: 510 078 760, 22 556 82 57 (w godz.: 9.30–17.00) e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.