Kolejne kursy w ramach projektu POWER 5.4

23 stycznia 2020 / godz. 10:59

Szanowni Państwo,

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia zaprasza na kolejne nieodpłatne kursy realizowane w ramach projektu: „Kursy umiejętności dla lekarzy i lekarzy rezydentów oparte o Evidence Based Medicine”.

Już w najbliższa niedzielę (26.01.2020 r.) rozpocznie się kurs pn. „Inwazyjne leczenie migotania przedsionków z kursem nakłucia transseptalnego”, a w środę (29.01.2020 r.) kurs „Postępowanie z chorym trudnym, powikłanym w pracowni endowaskularnej (radiologii, chirurgii, kardiologii, neuroradiologii)”.

Projekt został objęty Patronatem Ministra Zdrowia oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Za udział w szkoleniach przyznawane są punkty edukacyjne. Kursy dofinansowane są ze środków Ministerstwa Zdrowia oraz Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Lekarze/lekarze rezydenci/stażyści zainteresowani udziałem w kursach prosimy o kontakt z Koordynatorem Projektu: Małgorzata Mikiciuk (tel. + 48 32 70 50 305, e-mail: power@kmptm.pl; m.mikiciuk@kmptm.pl)

Więcej informacji na temat projektu znajduje się na stronie: www.kmptm.pl/power5-4-kursy/    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: