Debata w temacie kompleksowego podejścia do zdrowia – Urząd Marszałkowski 26.11.2019

27 listopada 2019 / godz. 11:31

W dniu wczorajszym tj, 26.11.2019 w Muzeum Śląskim w Katowicach odbyła się konferencja związana z przygotowaniem dokumentu dotyczącego polityki zdrowotnej regionu, zainicjowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Spotkanie otworzył Dariusz Starzycki – wicemarszałek Województwa Śląskiego, natomiast głos zabrali m.in. dr Krzysztof Wrana, prof. Marek Gzik, dr n. med. Jarosław Derejczyk, jak również Prezes Zarządu Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia – Pan Adam Konka.

Celem konferencji, w której uczestniczyli przedstawiciele instytucji branżowych, jednostek samorządu terytorialnego oraz środowisk naukowych i medycznych, była prezentacja założeń Regionalnej Polityki Zdrowia Województwa Śląskiego i stworzenie miejsca dla dyskusji na temat znaczenia sektora zdrowia w regionie i kluczowych przedsięwzięć na rzecz osiągania celów strategicznych wyznaczonych w perspektywie roku 2030.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: