Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach

16 października 2019 / godz. 10:10

W dniach 16 – 18 października już po raz 9. odbywać się będzie kolejna edycja Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, w której bierze również udział Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska nr 44, na którym wystawiamy się wraz z Miastem Zabrze.

W trakcie Kongresu będzie dużo okazji do spotkań z ekspertami, przedstawicielami władz i doświadczonych przedsiębiorców; aktywnych będzie także wiele warsztatów i paneli dyskusyjnych. W jednej z sesji zabierze głos Pani Barbara Magdziorz – Dyrektor Finansowy Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia i będzie mówiła o realizacji strategii Miasta Zabrze mającej na celu stworzenie ekosystemu dla startap’ów medycznych, biotechnologicznych i telemedycznych przy Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: