Stoisko informacyjne Kardio-Med Silesia na XXIII Międzynarodowym Kongresie PTK

26 września 2019 / 09:31

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż na XXIII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Katowicach odbywającym się w Centrum Kongresowym MCK w dniach 26-28 września – Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wystawiło stoisko informacyjne. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na stoisku nr 16.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym materiałem promocyjnym prezentującym potencjał Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, w tym informację o unikalnych w skali Europy Środkowo-Wschodniej szkoleniach realizowanych w naszym ośrodku dla lekarzy z wykorzystaniem modelu dużych zwierząt (kolejne szkolenia w przygotowaniu).

Zapraszamy do Współpracy!    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: