Stoisko informacyjne Kardio-Med Silesia na XXIII Międzynarodowym Kongresie PTK

26 września 2019 / godz. 09:31

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż na XXIII Międzynarodowym Kongresie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Katowicach odbywającym się w Centrum Kongresowym MCK w dniach 26-28 września – Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wystawiło stoisko informacyjne. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na stoisku nr 16.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym materiałem promocyjnym prezentującym potencjał Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, w tym informację o unikalnych w skali Europy Środkowo-Wschodniej szkoleniach realizowanych w naszym ośrodku dla lekarzy z wykorzystaniem modelu dużych zwierząt (kolejne szkolenia w przygotowaniu).

Zapraszamy do Współpracy!    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.