Kardio-Med Silesia na European Start-Up Days

17 maja 2019 / godz. 14:49

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wziął udział w IV edycji spotkania „European Start-Up Days” odbywającego się w Katowicach w dn. 14-15 maja br., jako impreza towarzysząca „XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego” w Katowicach.

Serdecznie zapraszamy od obejrzenia wywiadu poświęconego Start-Up’om medycznym i biotechnologicznym, jaki udzielił Prezes Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Pan Adam Konka (materiał poniżej).

Zapraszamy również do kontaktu Pomysłodawców i Start-Up’owiczów zainteresowanych tematyką medyczną i biotechnologiczną”.

Nasz adres mailowy: biuro@kmptm.pl    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.