Challenge Biegowy w ReShape Fitness Zabrze

5 kwietnia 2019 / godz. 16:05

W dniach 6-7 kwietnia br. w ReShape Fitness Zabrze odbędzie się Challenge Biegowy. W ramach niniejszego wydarzenia w dniu 06 kwietnia br. w godzinach 14:00-16:00 Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia   organizuje badania z zakresu EKG dla amatorów oraz zawodowych sportowców. Bezpłatne badania służą diagnostyce wydolności dla osób aktywnych i prewencji związanej z prawidłowym doborem wysiłku dla możliwości krążeniowo-oddechowych.

Medycynę Sportową, ortopedię, kardiologię w tym profesjonalny komplet badań ortopedycznych, kardiologicznych i pulmonologicznych oraz testy wysiłkowe znajdziecie Państwo w Naszym Ośrodku http://poradnia.kmptm.pl/ Zapraszamy!    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.