Medica Düsseldorf 2018

13 listopada 2018 / 12:30

W dniach 12-15.11.2018 r. Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wystawił swoje stoisko na największych w Europie targach medycznych “Medica Dusseldorf 2018” – https://www.medica.de Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w hali 16 (miejsce 16A31).

Na stoisku prezentujemy miedzy innymi rozwiązanie kamizelkowe opracowane w ramach projektu: “Nomed-AF – nieinwazyjny monitoring we wczesnym wykrywaniu niemego migotania przedsionków (AF)”, finansowanego przez NCBIR w ramach programu STRATEGMED II. Projekt jest realizowany przez konsorcjum: Kardio-Med Silesia (Lider), GUMED, WUM, UJ-CM, PUM, ITAM i firmę Comarch Healthcare. W ramach projektu zostało opracowane rozwiązanie do długotrwałego, nieinwazyjnego, ciągłego (30 dniowego) zapisu EKG. Opracowane przez konsorcjum rozwiązanie posłużyło do przebadania grupy 3 tyś osób w Polsce w wieku powyżej 65 roku życia (bez górnej granicy wiekowej) pod kątem przesiewowego wykrywania migotania przedsionków. Na chwilę obecną stworzone rozwiązanie kamizelkowe przeszło pozytywnie certyfikację CE, czyli jest dopuszczone jako certyfikowane urządzenie medyczne.

Więcej informacji o systemie Nomed-AF na stronie: www.nomed-af.eu

 

 

 

     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: