Wykład Pani Prof. Genowefy Kolovon

8 listopada 2018 / godz. 14:35

Szanowni Państwo,

pragniemy zaprosić Państwa na spotkanie (wykład) w dniu 15.11.2018 r. o godz. 13.00 z Panią Prof. Genowefą Kolovon (Przewodniczącą Greckiego Stowarzyszenia Leczenia Miażdżycy). Spotkanie organizowane jest przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii i Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Spotkanie odbędzie się w SCCS w Zabrzu ul. M. Curie-Skłodowskiej 9 (Pawilon B, II piętro – aula im. prof. Zbigniewa Religi).

Liczba miejsc w auli jest ograniczona, dlatego mamy prośbę o wcześniejsze mailowe zgłoszenie osób zainteresowanych udziałem w spotkaniu w terminie do dn. 13.11.2018 r. na adres biuro@kmptm.pl    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.