“Biała Niedziela” w Kardio-Med Silesia – podsumowanie

20 listopada 2017 / godz. 12:50

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, iż w ostatnią niedzielę (19 listopada 2017 r.) w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia została przeprowadzona Biała Niedziela przy współpracy z firmą Adamed realizująca program edukacyjno-informacyjny Serce na nowo – promującego aktywność życiową osób z chorobami układu krążenia.

W spotkaniu wzięło udział ponad 60 mieszkańców Zabrza, którzy skorzystali z konsultacji i możliwości przeprowadzenia badań przez lekarzy Zespołu Specjalistycznych Poradni Kardio-Med Silesia.

W związku z dużym zainteresowaniem i chęcią uczestnictwa w niniejszym spotkaniu przez większą rzeszę mieszkańców Zabrza – myślimy o powtórzeniu tej akcji w I kwartale 2018 r.; oczywiście o konkretnej dacie będziemy informowali  na stronie internetowej oraz  na łamach i serwisach informacyjnych lokalnych mediów.

     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.