Kolejne szkolenia z zakresu ultrasonografii

10 listopada 2017 / godz. 15:36

Szanowni Państwo,

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wraz z SEVERUX S.C. zaprasza na kolejne szkolenia z zakresu ultrasonografii, które odbywają się w ramach projektu Ultra-diagnostyka – Teoria i praktyka. Kursy ultrasonografii dla zawodów medycznych” dofinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 z działania 11.3. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego dla potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych.

Już 12 grup skorzystało z możliwości wzbogacenia swojej wiedzy i umiejętności. Serdecznie zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne do projektu będzie miało miejsce 17.11.2017 r. w godzinach 16.00-19.00 w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia w Zabrzu, przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 10C.

Więcej informacji nt. kursów

kmptm.pl/projekt-szkoleniowy-efs

kursyusg.pl

 

     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.