Projekt szkoleniowy realizowany przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia nabiera rozpędu

30 października 2017 / 15:26

Szanowni Państwo,

Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wraz z SEVERUX S.C. od kwietnia br. do marca 2019 roku realizuje specjalistyczne szkolenia z zakresu diagnostyki ultrasonograficznej układu mięśniowo-szkieletowego oraz jamy brzusznej. Kursy odbywają się w ramach projektu Ultra-diagnostyka – Teoria i praktyka. Kursy ultrasonografii dla zawodów medycznych”, który jest dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 z działania 11.3. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego dla potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych.

Szkolenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na praktyczny charakter oraz zaangażowane specjalistów z Śląskiej Szkoły Ultrasonografii im. Zygfryda Wawrzynka.

Kolejne spotkanie rekrutacyjne do projektu będzie miało miejsce 17.11.2017 r. w godzinach 16.00-19.00 w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Więcej informacji nt. kursów

kmptm.pl/projekt-szkoleniowy-efs

kursyusg.pl    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: