„Innowacje w Ochronie Zdrowia” – Konferencja pod patronatem Ministra Zdrowia oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

29 września 2017 / 15:37

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż w dniu 28 września 2017 r. została zorganizowana przez Komitet Sterujący STRATEGMED Narodowego Centrum Badań i Rozwoju konferencja „Innowacje w Ochronie Zdrowia”.

Celem spotkania było przedstawienie i przedyskutowanie nowoczesnych rozwiązań, które będą sprzyjały postępowi zarówno naukowemu, technologicznemu jak i organizacyjnemu, w instytucjach związanych ze służbą zdrowia. Zaprezentowane  zostały najważniejsze projekty programu STRATEGMED,  a także ciekawe rozwiązania międzynarodowe. Partnerem technologicznym konferencji była firma Ricoh, która przedstawiła najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie druku 3D za pomocą komórek macierzystych oraz systemów zarządzania szpitalami oraz służbą zdrowia.

Konferencja pod patronatem Ministra Zdrowia oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Na konferencji Konsorcjum Projektu Nomed-AF było reprezentowane przez: Pana Prof. Zbigniewa Kalarusa (Kardio-Med Silesia), Pana Prof. Tomasza Zdrojewskiego (GUMED) i Pana Prezesa Adam Konka (Kardio-Med Silesia). Pan Prof. Zbigniew Kalarus przedstawił prezentację: „System monitoringu oparty o technologie telemetryczną na przykładzie Projektu Nomed-AF”.

     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: