Stoisko informacyjne Kardio-Med Silesia na XXI Międzynarodowym Kongresie PTK

22 września 2017 / 08:00

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż na XXI Międzynarodowej Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Katowicach odbywającym się w Centrum Kongresowym MCK Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wraz firmą Comarch Healthcare i Miastem Zabrze wstawiło stoisku informacyjne. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na stoisku nr 43.

Informację o Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia znajdziecie Państwo również w numerze 1 Gazety Kongresowej wydanej w dniu 21 września 2017 r. oraz w Książeczce Programowej Kongresu PTK.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym materiałem promocyjnym (materiał poniżej) prezentującym potencjał Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, w tym informację o unikalnych w skali Europy Środkowo-Wschodniej szkoleniach realizowanych w naszym ośrodku dla lekarzy z wykorzystaniem modelu dużych zwierząt (kolejne szkolenia w przygotowaniu).

Zapraszamy do Współpracy!


Film promocyjny Kardio-Med Silesia:

 


Galeria z konferencji: 


Materiał promocyjny: 

 

 

 

 

 

 


     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: