Stoisko informacyjne Kardio-Med Silesia na XXI Międzynarodowym Kongresie PTK

22 września 2017 / godz. 08:00

Szanowni Państwo,

Miło nam poinformować, iż na XXI Międzynarodowej Kongres Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego w Katowicach odbywającym się w Centrum Kongresowym MCK Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia wraz firmą Comarch Healthcare i Miastem Zabrze wstawiło stoisku informacyjne. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas na stoisku nr 43.

Informację o Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia znajdziecie Państwo również w numerze 1 Gazety Kongresowej wydanej w dniu 21 września 2017 r. oraz w Książeczce Programowej Kongresu PTK.

Zapraszamy też do zapoznania się z naszym materiałem promocyjnym (materiał poniżej) prezentującym potencjał Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia, w tym informację o unikalnych w skali Europy Środkowo-Wschodniej szkoleniach realizowanych w naszym ośrodku dla lekarzy z wykorzystaniem modelu dużych zwierząt (kolejne szkolenia w przygotowaniu).

Zapraszamy do Współpracy!


Film promocyjny Kardio-Med Silesia:

 


Galeria z konferencji: 


Materiał promocyjny: 

 

 

 

 

 

 


     This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.