Praktyka wakacyjna studentów z zagranicy

23 sierpnia 2017 / godz. 17:29

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż w dniu 23 sierpnia 2017 r. gościliśmy w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia studentów anglojęzycznych VI roku Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, odbywających praktykę wakacyjną w ramach programu kształcenia Erasmus +.

Studenci mieli okazję dowiedzieć się jakie prace i projekty realizowane są w KMS, zapoznać się z Laboratoriami mieszczącymi się w budynku oraz jak przeprowadzane są  standardowe procedury laboratoryjne przez badaczy Laboratorium Genomiki na przykładzie izolacji DNA z krwi pełnej obwodowej, pomiaru stężenia wyizolowanego DNA oraz oceny jego jakości, obserwowania przygotowania analizy genotypowania polimorfizmu genu FV, interpretacji wyników analizy genotypowania metodą endpoint genotyping dodatkowo studenci uczestniczyli w prelekcji dotyczącej medycyny spersonalizowanej, która stanowiła wprowadzenie do części praktycznej.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.