Konferencja interdyscyplinarna “Zdrowe starzenie się”

7 lipca 2017 / 19:27

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować o zbliżającej się międzynarodowej, interdyscyplinarnej Konferencji organizowanej dla doktorantów oraz młodych naukowców- “Zdrowe starzenie się”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 7-9 września 2017 r.

Konferencja odbędzie się w malowniczym miejscu – na Zamku w Przegorzałach (Dom Gościnny Uniwersytetu Jagiellońskiego), który jest najatrakcyjniejszym punktem widokowym w Krakowie (nocleg wliczony w cenę opłaty konferencyjnej).

Główną zaletą konferencji jest jej interdyscyplinarność, ponieważ jest adresowana do wszystkich młodych naukowców, którzy prowadzą badania dotyczące starzenia się organizmu. Serdecznie zapraszamy przedstawicieli nauk humanistycznych, biomedycznych oraz ścisłych.

Konferencja będzie doskonałą okazją nie tylko do prezentacji wyników badań, wymiany doświadczeń, ale także do networkingu i nawiązania bogatej sieci kontaktów, co szczególnie ma znaczenie przy ubieganiu się o zespołowe, międzynarodowe projekty badawcze o charakterze interdyscyplinarnym. Jest to pierwsza tak duża inicjatywa w Polsce, mająca na celu zachęcić młodych ludzi do dyskusji na temat wyzwań w kontekście starzejącego się społeczeństwa.

Udział w konferencji potwierdzili tacy wybitni naukowcy jak:

prof. Jacek J. Hawiger (Vanderbilt University, US);
prof. Frederica P. Perera (Columbia University, US);
prof. Jan A. Staessen (University of Leuven, Belgium);
prof. Franz Messerli (University of Bern, Switzerland).

Deadline dla abstraktów: 15 lipca 2017 r.
Rejestracja otwarta do 31 lipca 2017 r.

Więcej informacji pod adresem: http://healthyaging.cm-uj.krakow.pl/ oraz http://www.nauka.gov.pl/komunikaty/konferencja-interdyscyplinarna-zdrowe-starzenie-sie.html    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: