Data Aktualizacji 04.09.2015 r.

4 września 2015 / godz. 11:08

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt poinformować Państwa o uroczystości otwarcia pierwszego w województwie śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Ta ważna i potrzebna inwestycja – lekarzy akademickich i naukowców – powstała dzięki wspólnemu wysiłkowi Prezydent Miasta Zabrze Małgorzaty Mańki-Szulik oraz Dyrekcji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu i Kierownikom Klinik wraz z jego Dyrektorem Profesorem Marianem Zembalą oraz dzięki wsparciu Jego Magnificencji Rektora Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Profesora Przemysława Jałowieckiego, Dziekana Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Profesora Macieja Misiołka. Powstanie Kardio-Med Silesia jest również wyrazem poparcia Władz Marszałkowskich Województwa Śląskiego dla rozwoju nowych technologii medycznych tak potrzebnych w naszym uprzemysłowionym regionie.

Uroczyste otwarcie Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia zaplanowane jest na 21 września 2015 roku na godzinę 14:00 poprzedzone będzie konferencją naukową, dokumentującą stan przygotowania Zespołu Kardio-Med Silesia i Śląskiego Centrum Chorób Serca do tworzenia i realizacji prac badawczo-rozwojowych.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.