Data Aktualizacji 30.06.2014 r.

30 czerwca 2014 / 10:09

Z dumą i radością informujemy, że po wielu miesiącach intensywnej pracy, w dniu 12 czerwca br. wraz z uprawomocnieniem się decyzji, zakończyliśmy ostatecznie formalny proces przygotowania do budowy Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Tym samym rozpoczęliśmy kolejny ważny etap w życiu naszego miasta i regionu, w wyniku którego – wzorem innych miast Polski i Unii Europejskiej – powstanie w Zabrzu bardzo nowoczesny ośrodek nauki, rozwoju i wdrażania innowacyjnych technologii  w medycynie, zwłaszcza w obszarze sercowo-naczyniowym.

W dniu 30.06.2014 r odbyła się Uroczystość podpisania Aktu Erekcyjnego i Wmurowania Kamienia Węgielnego pod budowę Parku.

 

Na ninejszym zdjęciu zostały uwiecznione następujące osoby: Pani Prezydent Miasta Zabrze Małgorzata Mańska- Szulik, Pan Profesor Marian Zembala, Pan Profesor Marek Radomski, Pan Prezes Adam Konka, Pan Profesor Przemysław Jałowiecki, Pan Dyrektor Jan Sarna, Pan Prezes Edward Szlęk, Pan Profesor Marek Gzik, Pan Dyrektor Jerzy Bujok.

1    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o.o., ul. M. Curie-Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze, KRS:0000396540, NIP:6482761515, Regon:242742607, jako Administratora Danych w celu otrzymania odpowiedzi. Zgodę mogę wycofać składając oświadczenie na adres: iod@kmptm.pl. Administrator danych poinformował mnie, że niniejsza zgoda nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    Klauzula informacyjna o szczegółach przetwarzania jest dostępna pod linkiem.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: