Testy na koronawirusa – porządkujemy chaos informacyjny

19 listopada 2020 / godz. 19:54

Lab. Covid-19 KMS pracuje pełną parą. Specjaliści powtarzają: aby pokonać wirusa, trzeba go poznać. To znaczy, czytać jak najwięcej literatury fachowej, sięgać po opinie ekspertów. W czasach, kiedy informacje zalewają nas z różnych stron, warto je weryfikować. Chaos informacyjny, związany z rodzajem testów i sposobem ich przeprowadzania, w programie „Bilans Zdrowia” TVP Katowice, porządkowała red. Marta Janota.


Nagranie do programu odbyło się w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med. Silesia. Zachęcamy do obejrzenia rozmowy z prezesem Adamem Konką.This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.