Projekt szkoleniowy EFS

Projekt pn. „Ultra Diagnostyka teoria i praktyka – kursy ultrasonografii dla zawodów medycznych” jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020

Kardio-Med Silesia wraz z SEVERUX S. C. w okresie od 01.04.2017 r. do 30.03.2019 r. realizować będzie projekt „Ultra Diagnostyka teoria i praktyka – kursy ultrasonografii dla zawodów medycznych”.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 działanie 11.3. Dostosowanie oferty kształcenia zawodowego dla potrzeb lokalnego rynku pracy – kształcenie zawodowe osób dorosłych.

Celem przedsięwzięcia jest podniesienie kwalifikacji i umiejętności zawodowych 288 osób – lekarzy, fizjoterapeutów lub techników elektroradiologii (aktualnie pracujących i bezrobotnych) z województwa śląskiego, którzy z własnej inicjatywy chcą wziąć udział w nieodpłatnych kursach z zakresu:

Rekrutacja realizowana będzie w biurze projektu:

Budynek Śląskiego Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia

 1. Marii Curie-Skłodowskiej 10 c (I piętro)
  41-800 Zabrze

e-mail: kontakt@kursyusg.pl

Kontakt ws. rekrutacji: + 48 698 403 512

Kontakt do biura projektu: (32) 70 50 305

O terminach spotkań rekrutacyjnych będziemy informować na bieżąco.

Więcej na www.kursyusg.pl

Dokumenty rekrutacyjne można pobrać tutaj:

Regulamin rekrutacji >>

Formularz rekrutacyjny >>

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w kursach.  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

  Partnerzy Wspierający:

  Partnerzy: