Mobilny Punkt Szczepień KMS

Od 01.06.2021 rozpoczęły swoje działania we współpracy z Śląskim Parkiem Technologii Medycznych Mobilne Jednostki Szczepiące.

MJS wspomagają społeczeństwo w walce z koronawirusem poprzez wykonywanie szczepień jednodawkowych szczepionką Janssen Vaccine firmy Johnson&Johnson.

Ogromnym atutem tej szczepionki jest jej jednodawkowość – pacjent po szczepieniu otrzymuje od razu Unijny Certyfikat COVID-19 poświadczający o szczepieniu i tym samym proces całego szczepienia przeciwko COVID-19 zostaje zakończony.

MJS działają na terenie całego Śląska: Kardio-Med Silesia wspólnie z Zarządami Gmin i Miast na Śląsku organizujemy akcje szczepień dla mieszkańców.

Z Mobilnymi Jednostkami Szczepiącymi mogą się Państwo umówić również w Punkcie Śląskiego Parku Technologii Medycznych zlokalizowanym na parterze w Centrum Handlowym Platan (wejście od strony kwiaciarni i sklepu MAXI ZOO) – tam mogą się Państwo bezpłatnie zaszczepić jednodawkową szczepionką Janssen Vaccine firmy Johnson&Johnson od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 do 18:00, jak również dowiedzieć się:

telefon kontaktowy w sprawie organizacji szczepień J&J: 694 933 068

Serdecznie zapraszamy    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.