Laboratorium Medyczne – Testy COVID-19 dla podróżujących

W Polsce od końca marca 2022 roku zniesiony został obowiązek odbycia kwarantanny po wjeździe na teren państwa. Podczas wjazdu do Polski nie ma obowiązku posiadania certyfikatu szczepienia oraz okazania aktualnego wyniku badania w kierunku COVID-19.

Niektóre kraje podtrzymują obostrzenia związane z pandemią wirusa SARS-CoV-2. Przed podróżą warto sprawdzić szczegółowe informacje związane z sytuacją epidemiologiczną oraz warunki wjazdu do poszczególnych państw. Aktualne informacje dostarcza Ministerstwo Spraw Zagranicznych na stronie internetowej: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych.

Jeśli podróż wymaga okazania aktualnego statusu zaszczepienia lub negatywnego wyniku badania na COVID-19 to w ofercie Laboratorium Medycznym KMS dostępne są wszystkie badania z tłumaczeniem w języku angielskim. Odbiór wyniku możlwiy jest w formie online. Sprawdź jak odebrać wynik: odbiór wyników.

Badania, które możesz wykonać przed podróżą:

Wykonując test należy mieć ze sobą aktualny dokument tożsamości ze zdjęciem.
Na badanie nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja. Sprawdź godziny otwarcia Punktu Pobrań w Zabrzu.    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: