Laboratorium Medyczne – Referencje

„W imieniu własnym i pracowników Oddziału Intensywnej Terapii przegniemy z całego serca podziękować za wczorajszą pomoc przy wykonaniu badania CITO w kierunku SARS-CoV-2 na ratunek dla naszego pacjenta, dzięki naszym wspólnym działaniom wszystko udało się sprawnie przeprowadzić i uratować ludzkie życie. Bardzo dziękuję.”

– Szpital Miejski w Zabrzu Sp. z o.o.

 

 „…oświadczamy, że Państwa obecność na rynku diagnostycznym była dla nas znacząca. Wyniki otrzymywaliśmy bardzo szybko i co najważniejsze to był dobry, całodobowy, przychylny kontakt telefoniczny, dzięki któremu mogliśmy otrzymywać niezbędne informacje i tym samym dużo się nauczyć, w tym początkowym trudnym dla nas okresie w zmaganiu się z epidemią. Dlatego po decyzji Ministerstwa Zdrowia, niezwłocznie podpisaliśmy z Państwem umowę na kontynuację badań diagnostycznych i rekomendujemy Państwa Laboratorium jako placówkę profesjonalną i empatyczną dla swoich klientów.”

– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 4 w Bytomiu

 

„Jest nam niezmiernie miło przeczytać wiadomość o wznowieniu przez Państwa działalności diagnostycznej w zakresie laboratorium i diagnostyki, testów genetycznych w kierunku koronawirusa SARS-CoV-2 (Covid-19). Bardzo cieszymy się, że zakończyła się walidacja Lab.Covid-19 KMS przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny (PZH). Od początku wiedzieliśmy, że zostanie potwierdzona prawidłowość podejmowanych przez Państwa działań diagnostycznych i ponownie zostaną Państwo włączeni do grupy akredytowanych przez Ministerstwo Zdrowia Laboratoriów wykonujących testy genetyczne w kierunku diagnostyki koronawirusa. Ufamy i liczymy na dalszą owocną współpracę, życząc sobie nawzajem w tym trudnym czasie zdrowia.”

– SPZOZ Szpital nr. 2 im. dr. Tadeusza Boczonia w Mysłowicach

 

„Składamy serdeczne podziękowania za bardzo dobrą współpracę w trakcie wykonywania testów w kierunku obecności COVID-19 dla personelu medycznego oraz pacjentów naszego Szpitala w Laboratorium Genetycznym Covid-19 KMS w Śląskim Parku Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia. Jesteśmy pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i szybkości w wykonywaniu badań – wyniki w ciągu 24 godzin, a w sytuacji zagrożenia życia, wynik w ciągu do 6 godziny pozwoliły Nam na szybkie podejmowanie decyzji oraz na nieprzerwane funkcjonowanie Szpitala.”

– Zespół Opieki Zdrowotnej w Świętochłowicach

 

„Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za błyskawiczną reakcję na prośbę i wykonanie 20 kwietnia br. testów w kierunku obecności COVID-19 personelowi medycznemu Oddziału Ginekologiczno – Położniczego Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu. Niezwykle szybka reakcja (wyniki dostarczone w ciągu 24 godzin) pozwoliły na nieprzerwane funkcjonowanie Oddziału.”

– Oddział Ginekologiczno- Położniczy Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu

 

 „W imieniu pracowników Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, leczonych chorych oraz Własnym pragnę bardzo serdecznie podziękować Panu i Współpracownikom za bezcenną pomoc w tym trudnym okresie pandemii. To dzięki profesjonalizmowi i życzliwości Pana i Zespołu Współpracowników możemy korzystać z możliwości wczesnego identyfikowania wirusa COVID-19, co w znaczący sposób pozawala nam chronić pracowników i chorych przed rozprzestrzenianiem się wirusa i właściwie zabezpieczyć pracę naszego szpitala.

– prof.  Marian Zembala, Dyrektor Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu

 

„Bardzo dziękuję za bardzo na prawdę szczere zrozumienie naszej sytuacji i szybkie wykonanie naszych próbek. Jestem na prawdę wdzięczna, w dodatku nasze wyniki są ujemne, czyli jutro możemy wyjść ze szpitala!! Nasze rodziny tęsknią, a my od soboty nie byliśmy na zewnątrz i też tęsknimy za rodziną. Pełni uznania i szacunku dla Waszej pracy i zaangażowania.”

– dr Agnieszka Kowalska-Pawełek , WSP Hagera Tarnowskie Góry    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu kontaktowym, przez Śląski Park Technologii Medycznych Kardio-Med Silesia Sp. z o. o. z siedzibą w Zabrzu (ul. M. Curie- Skłodowskiej 10C, 41-800 Zabrze) zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, w celu uzyskania odpowiedzi na zapytanie.

    Partnerzy Wspierający:

    Partnerzy: